skip to Main Content
Tel: 0538 503 0703     Mail: cagritulumoglu@gmail.com

Dijital pazarlama, elektronik ortamda hizmet ve ürününüzü tanıtabileceğiniz, günümüz teknoloji dünyasında eski yani geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve daha tercih edilesi bir pazarlama yöntemidir. Dijital kanalları kullanan bu verimli pazarlama yönteminin önde gelenleri internet, sosyal medya ve mobil platformlardır. 

Dijital pazarlamayı önemseyen, bütçe ayıran tüm işletmeler, satış konusunda pazardaki rakiplerine göre katbekat durumda olacaktır. Dijital pazarlama ve dijital kanallar aracılığıyla kendinizi gösterip, markanızı tanıtabilir, satışlarınızı arttırabilir, müşterilerinizle sistematik bir ilişki kurabilirsiniz.

Sosyal Medya, markalar için günden güne önemi artan ve ciddi yatırımlar yapılan bir alandır. Dijital pazarlama alanında da en etkili mecra Sosyal Medyadır.

Sosyal Medya Pazarlaması, bir ürün veya hizmetin sosyal medya mecraları üzerinden reklamının yapılması ve  marka bilinirliğinin artırılması vb. işlemlerin gerçekleştirildiği bir dijital pazarlama yöntemidir. Daha net bir  ifadeyle, sosyal medya platformları üzerinden yapılan tüm pazarlama stratejilerine ‘Sosyal Medya Pazarlaması’ denilmektedir.

Geleneksel pazarlama şekillerinde hedef kitleye spesifik olarak ulaşılması mümkün değildir. Bu sebeple Sosyal Medya Pazarlaması hedef kitle ile tam bir iletişim kurmaktaki en iyi pazarlama aracıdır. Aynı zamanda geleneksel medyaya göre çok daha ucuz maliyet ile hedef kitleye erişilebilir.

Bir markanın, sosyal medya pazarlama stratejisinde başarıya ulaşması çok önemlidir. Ancak, markalar sosyal medya pazarlaması yaparken tüm potansiyellerini kullanmıyorlar. Birçok marka, takipçi sayısı ve postların beğeni sayısını başarı olarak görüyor. Ancak, sadece takipçi ve beğeni sayısı ile başarıya ulaşmış sayılmayız.

Dijital Pazarlama Yaptığım Alanlar:
-Sosyal Medya Pazarlaması
-Search Engine Optimization
-Google Ads
-Facebook&Instagram Ads

Back To Top