skip to Main Content
Tel: 0538 503 0703     Mail: cagritulumoglu@gmail.com

Bir işletmenin en önemli yatırımı, kurum aidiyetini hisseden insan potansiyelidir. Bu insan potansiyelinin ayakta durmasının en önemli unsurlardan biri de değer algısıdır. Değer algısı ve kişilerin farkındalıklarına göre iş süreçlerinin oluşturulması, kurumun dışarıya verdiği imaj açısından son derece önemlidir. Bu noktada personelin eğitimler ile geliştirilmesi gerekmektedir.

İşletmeniz için eğitim planlarken eğitimin kapsamı ve süresi oldukça önemli olmasına rağmen sürekli göz ardı edilmektedir. İşletmelerin eğitim departmanlarının doğru planlama yapamamasından dolayı, bilinçsiz eğitim süreçleri çalışanlar için vakit kaybına ve etkili bir öğrenme süreci oluşturamadığı için de bilgi kirliliğine yol açabilmektedir.

Ben de bu sorunları ortadan kaldırabilmek için bir ön çalışma yapıyorum. Eğitime neden ihtiyaç duyuyorsunuz? Eğitime kimler katılacak? Örgün mü yoksa uzaktan eğitim mi daha uygun? Eğitime ayrılabilecek maksimum süre ne kadar? vb. soruların cevaplarını aldıktan sonra kurumunuza özel bir eğitim planı hazırlıyorum. 

Back To Top