skip to Main Content
Tel: 0538 503 0703     Mail: cagritulumoglu@gmail.com

Başarılı insanlar sürekli becerilerini geliştirirler ve çevrimiçi kurslar yani eğitim setleri bu geliştirme için harika bir araçtır. Artık günümüzde tek bir tık ile binlerce eğitim setine erişebilir ve anında öğrenmeye başlayabilirsiniz. Bazı eğitim setleri profesyonel becerilere odaklanırken bazıları da hobi amaçlıdır. Şirketler online bir eğitime göre daha esnek zaman aralığı sağladığı için çalışanlarına genellikle eğitim setleri satın almaktadır.

Bu noktalarda ben de ilk eğitim setim Adobe Premiere hakkında A’dan Z’ye bilgi dolu olan kurgu eğitimi setim ile karşınızdayım. Bu eğitim seti ile video montaj konusunda uzman olacaksınız. Kursun sonunda video kurgu ve Adobe Premiere programı ile ilgili her şeye tam anlamıyla hakim olacaksınız. Bu kurstan aldığınız eğitim ile YouTube, Instagram gibi mecralarda dilediğiniz gibi video kurguları yapabileceksiniz.

Bu eğitim setinde, bugüne kadar edindiğim tecrübelere, program hakkındaki detaylı bilgilere ve programın püf noktalarına basit ve anlaşılır bir dil ile değindim. Sadece bu bilgiler ile sınırlı kalmayıp, nasıl düzenli ve hızlı çalışabileceğiniz konusunda ipuçları da paylaştım. Eğer kurgu montaj öğrenmek istiyorsanız doğru eğitim setindesiniz. Çünkü bu eğitim setinde diğer eğitimler gibi sadece ne yapacağınızı değil aynı zamanda yaptığınız işlemi neden yapacağınızı da anlattım. Yani aslında size balık vermeyi değil balık tutmayı öğretmeyi hedefledim.

Back To Top